Çözüm Ortaklarımız

Çözüm ortaklarımızla birlikte, her zaman müşterilerimize yenilikçi, kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunma amacında olan bir ekibiz.

 

Seda KULAK ALSANCAK

1982 yılında Ankara’da doğmuştur. 2005 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Barosu bünyesinde avukatlık stajını tamamlamış olup 2006 yılından itibaren serbest avukat olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye Barolar Birliği, Ankara Barosu ve diğer kurumlar tarafından düzenlenmiş olan birçok eğitime katılmasının yanı sıra Türkiye İş Bankası Vakfı Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü Ticaret Hukuku Sertifika Programını başarı ile tamamlamıştır.

Marka vekili ve Arabulucu unvanlarına da sahip olan Av. Seda KULAK ALSANCAK, vergi hukuku, idare hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, tüketici hukuku ile icra ve iflas hukuku alanlarında faaliyet göstermekte olup, özellikle Vergi İtilafları Çözüm konularında ağırlıklı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

TROYES

Troyes Denetim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. olarak günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, danışmanlık hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunlarınızı kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ile, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.