Hakkımızda

EGS YMM, Mali Dünyanızda Çözüm Odaklı Güvenli Limanınız. Sorunlarınıza Özgü Çözümler Sunuyoruz. Ezbere Değil Size Özel Danışmanlık…

Tecrübeli Ekibimizle Güvende Olun

Ekibimiz, 25 yıllık derin bilgi birikimi ve tecrübesiyle, gerek ulusal gerekse uluslararası sahnede danışmanlık, denetim, tam tasdik ve KDV iadesi gibi konularda şirketlere hizmet veriyor. Mali Müşavirlik, Denetim ve Danışmanlık alanlarında, karşılaştığınız her türlü zorluğa hızlı ve etkili çözümler sunmak için buradayız. Her zaman müşterilerimize yardımcı olmayı, onlara güçlü bir destek sağlamayı hedefliyoruz. Dinamik ve uzman kadromuz, gelişen toplum düzenine profesyonel bir perspektifle adapte olabilen ve kurumsal gelişime ayrıcalıklı bir önem atfeden bir ekip olarak çalışıyor.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Aktif Danışmanlık

Bilgi Birikimi, Deneyim ve Güven = Başarılı Sonuç

Doğru Çözümler İle Sorunlar Tarih Olsun, Tarih Başarınızı Yazsın

YMM Zübeyir Ülger’in liderliğinde yoluna devam eden EGS YMM, geniş bir coğrafyada vergi ve mali konular üzerinde detaylı araştırmalar yapmış, uluslararası deneyimlerini yerel hizmetlere başarıyla entegre etmiştir. Sektöre sağladığımız yenilikçi yaklaşımlar ve sağlam temeller üzerine kurulu uzmanlıkla önemli bir yer edinmiştir.

513A8026
ankara yeminli mali müşavir danışma
513A8201

Siz Büyümeyi Düşünün, Gerisini Bize Bırakın...

Düzenli bir mali yapısı olan firmaların, yatırımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri bilincindeyiz. Bu anlayışla, genç, dinamik ve uzman ekibimizle, akıllı ve hızlı çözümlerle her zaman şirketlerinizin yatırımlarını desteklemekteyiz. Müşteri memnuniyetine büyük önem atfeden karşılıklı güvene dayanan çözüm arayışlarımızın merkezinde siz varsınız.

Denetim ve danışmanlık hizmetlerimizin değeri, sunduğumuz hizmetlerin müşterimizin elde edeceği faydayla doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz. Kendi alanlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla firmalarımıza ve müşterilerimize en uygun zamanda ve yerde, güvenilir ve geniş kapsamlı hizmet sunabilme yeteneğine sahip olan firmamız, kurumsallaşmaya ve eğitime büyük önem vermektedir. Bilgi sistemlerimiz ve eğitim politikalarımızla, doğru ve pratik bilgileri en hızlı şekilde ulaştırıyor, sorunların çözümünde etkin bir rol oynuyoruz.

Firmaların ihtiyaçlarını analiz edebilme ve beklentilerini karşılayabilme yeteneğine sahip olan kadromuz, karşılıklı güven ve şeffaflık prensipleriyle hareket ediyor. Bu kapsamda, mali yapı içinde tüm süreçlere hâkim, vergi alanında uzun yılların tecrübesini taşıyan ekibimizle, tam tasdik, vergi müşavirliği, vergi incelemeleri danışmanlığı, vergi uyuşmazlıklarının yargıda çözümü, özel denetim, KDV iadesi hizmetleri, ÖTV iade ve teminatın çözümüne ilişkin danışmanlık hizmetleri, bağımsız denetim hizmetleri, şirketlere özel eğitim hizmetleri, şirket analizleri ve yeniden yapılandırmaları, şirket kuruluş, tasfiye, birleşme ve bölünme süreçleriyle ilgili hizmetler sunuyoruz. 

513A8203
yeminli mali müşavir ankara
513A8204

Misyonumuz

EGS Yeminli Mali Müşavirlik olarak misyonumuz, danışmanlık hizmetlerimizi en uygun maliyetle ve en kısa sürede sunmaktır. Sorunlarınızın tümünü kapsayacak şekilde çözüm yöntemlerini geliştirir ve uygularız. Bu çözümler, kurumsal risk yönetimi, iç denetim, vergi incelemesi danışmanlığı, mali danışmanlık ve yeminli mali müşavirlik gibi hizmetlerimizle birleştirilir. Her zaman yanınızdayız, hedeflerinizi gerçekleştirmek ve sizinle birlikte büyümek için sizlere profesyonel bakış açımızla yardımcı oluruz.

Vizyonumuz

EGS Yeminli Mali Müşavirlik olarak vizyonumuz, iş dünyasının değişen ve karmaşık mali yapısında etkin bir rol oynamaktır. Firmaların karşılaştığı mali sorunların çözümünde bilgi birikimimizi ve uzun yıllara dayanan tecrübemizi kullanarak güvenilir danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Denetim ve danışmanlık hizmetlerimiz, çalışanlarımızın bağımsız, uzman ve geniş bir eğitim yelpazesi ile desteklenen yeteneklerine dayanmaktadır. Ulusal ve uluslararası platformlarda deneyim kazanmış bir kadroyla, firmaların prodüktivite ve karlılıklarını artırmak, böylece iş yüklerini hafifletmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak vizyonumuzu oluşturur.