Hizmetlerimiz

Verimli İşleyişin Anahtarı, Doğru Danışmanlıktan ve Eğitimden Geçiyor. Verimliliğinizi Artırmak, Riskleri Yönetmek ve Geleceği Planlamak için Buradayız!

Yeminli Mali Müşavirlik

EGS Yeminli Mali Müşavirlik olarak, 3568 sayılı Kanun kapsamındaki tam tasdik hizmetlerimizle, işletmelerin vergi mevzuatına uygunluk durumlarını ve potansiyel vergi risklerini belirliyoruz. Uzman kadromuz, hizmet sağladığımız işletmelerin resmi belgelerini, kayıtlarını ve destek belgelerini dikkatle inceleyerek, hataların erken tespiti ve düzeltmesini sağlıyor. KDV iade danışmanlığı ve raporlama hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, katılımcı ve sonuç odaklı bir yaklaşımla sunulmaktadır.

Vergi Denetim

EGS Yeminli Mali Müşavirlik olarak, şirketlerin muhasebe işlemlerinin ve yasal defter kayıtlarının incelenmesi ve mali tabloları ile beyannamelerin mevzuat hükümlerine ve muhasebe standartlarına uygunluğunun denetlenmesi konusunda hizmetler sunuyoruz.

Mali Danışmanlık

Vergi mevzuatı başta olmak üzere, geniş bir mevzuat yelpazesi üzerinde mali danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Bu alanlar arasında Yatırım Teşvik Mevzuatı, Bankacılık Mevzuatı, Kambiyo Mevzuatı, Doğrudan Yabancı Yatırımlar Kanunu, Serbest Bölgeler Mevzuatı ve daha pek çok konu bulunmaktadır. Mevzuattaki güncellemeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin iş ve yatırım planlarına etkilerini değerlendiriyor ve onlara özel mali danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Vergi İnceleme Danışmanlığı

Vergi incelemelerinin ve tarhiyatların arttığı bir dönemde, şirketlerin bu süreçlerde gereken bilgileri hazırlaması ve sunması konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. İnceleme sonrasında yapılacak tarhiyat aleyhine başvurulacak yasal süreçler de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Kurumsal Risk ve İç Denetim

İç denetim ve kurumsal risk yönetimi, günümüzde şirketlerin karşılaştığı en önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Bu ihtimamla, EGS Yeminli Mali Müşavirlik, firmaların risklerini yönetmekte ve iç denetim mekanizmalarını oluşturmaktadır. Kurumsal risk yönetimi, süreç yönetimi, bilgi teknolojileri denetimi ve kurumsal yeniden yapılandırma gibi kritik alanlarda tecrübemizi kullanarak, şirketinizin güvende ve hedeflerine odaklanmış olmasını sağlarız.

Kurs ve Programlar

EGS Yeminli Mali Müşavirlik olarak, sürekli değişen vergi, muhasebe ve finansal mevzuat konusunda kurumların personelini eğitme hizmetlerimizle öne çıkmaktayız. Bu hizmetler, personelinizin sürekli değişen mevzuata hakim olmasını, bu değişikliklerin işleyişe nasıl etki edeceğini anlamasını ve böylece daha bilinçli ve etkin çalışmasını sağlar. Bilgi güçtür ve personelinizin bilgisini güncel tutarak işletmenizin gücünü artırmayı amaçlıyoruz.